Кошик
876 відгуків
Муравейник интернет - магазин инструментов
+38 (097) 069-00-80

Про нас

Наша фірма заснована в 2007 році.

Основними напрямками діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля електроінструментом, бензоинструментом, зварювальним обладнанням, пневматичним інструментом, запасних частин, витратних матеріалів, а також надання послуг з ремонту. Ми є одним з лідерів на ринку України.

На наших складах представлена продукція таких виробників і торгових марок: АРСЕНАЛ, РИТМ, ТАЙГА, ELTOS, УРАЛМАШ, VORSKLA, CRAFT, ИНТЕРСКОЛ, ФІОЛЕНТ, AEG, ІСКРА, KAISER, FORTE, WERK, МАКІТА, HUSQVARNA, PARTNER, BOSCH. ITOS та інших.

Якість що поставляється нами продукції підтверджується міжнародними та українськими сертифікатами контролю якості.

Ми пропонуємо широкий товарний асортимент (більше 10000 найменувань), а також якісне і оперативне виконання послуг, покликане задовольнити найвимогливіших клієнтів. Ми не торгуємо під замовлення — ми пропонуємо товар безпосередньо з нашого складу. На власному складі компанії постійно знаходиться необхідний асортимент електроінструменту, бензоінструменту, зварювального обладнання, запасних частин і витратних матеріалів.

Гнучка система знижок дозволяє нашим клієнтам купувати товар за найвигіднішими цінами. Оптовим покупцям ми пропонуємо індивідуальний підхід та спеціальні ціни. Професійно навчений і підготовлений персонал компанії надає нашим клієнтам всі необхідні консультації та допомога в підборі товару.

Доставку товару клієнтам ми здійснюємо своїм транспортом так і транспортними компаніями.

 

Політика компанії спрямована на довгострокове і планомірний розвиток бізнесу в Україні. Ми дорожимо своєю репутацією стабільній компанії, тому в нашій особі ви знайдете надійного і сильного партнера для довгострокового і взаємовигідного співробітництва.